Jrk | Huviring | Asukoht | Toimumise aeg | Sihtrühm | Hind | Juhendaja | Kontakt |
1. | Laua-ja liikumismäng | Tapa Gümnaasium | Kolmapäev 13.40 | 1.-4. kl | Tasuta | Riina Ring | |
2. | Male | Tapa Gümnaasium | Neljapäev 13.40 | 1.-9. kl | Tasuta | Koit Kuusk | |
3. | Meedia | Tapa Gümnaasium | Teisipäev 14.30 | 10.-12. kl | Tasuta | Madis Kivisild | |
4. | Mudilaskoor | Tapa Gümnaasium | Teisipäev 12.45 | 1.-4. kl | Tasuta | Kai Kivi | |
5. | Rahvatants 1.kl rühm | Tapa Gümnaasium | Teisipäev, neljapäev 11.50 | 1. kl | Tasuta | Sirje Sell | |
6. | Rahvatants keskastme klassid | Tapa Gümnaasium | Teisipäev, neljapäev 12.45 | 3.-4. kl | Tasuta | Sirje Sell | |
7. | Discolf | Tapa Gümnaasium | Esmaspäev 16.00-17.30 | 1.-12. kl | Tasuta | Ranno Lepasepp | |
8. | AutoCad | Tapa Gümnaasium | Esmaspäev 14.30-16.00 | 10.-12. kl | Tasuta | Rasmus Paulus | |
9. | Tehnikaring | Tapa Gümnaasium | Teisipäev, neljapäev 17.30 | 1.-9. kl | Tasuta | Aare Türkel | |
10. | Tehnoloogia | Tapa Gümnaasium | Esmaspäev 14.45 | 4.-9. kl | Tasuta | Jaak Keskla | |
11. | Kunst | Tapa Gümnaasium | Esmaspäev Kolmapäev 7. 8. tund | 1.-9. kl | Tasuta | Eve Allsoo | |
12. | Õpioskused | Tapa Gümnaasium | Neljapäev 7. 8. tund | 5. kl | Tasuta | Anna-Liisa Kostjuk | |
13. | Liiklus | Tapa Gümnaasium | Esmaspäev 17.30- 19.00 | 3.-4. kl | Tasuta | Aare Türkel | |
14. | Inglise keel | Tapa Gümnaasium | Reede 1. tund | 1. kl | Tasuta | Rita Püümann | |
15. | Inglise keel | Tapa Gümnaasium | Kolmapäev 3. tund | 2. kl | Tasuta | Anneli Kaasik | |
16. | Inglise keelekohvik | Tapa Keelekümbluskool | Esmaspäev, neljapäev | 4.-9. kl. | Tasuta | Tatiana Bulatova | |
17. | Kunstiring | Tapa Keelekümbluskool | Esmaspäev | 1.-4. kl. | Tasuta | Nataliya Shelabotina | |
18. | Karjääriõpetus | Tapa Keelekümbluskool | Esmaspäev 2x kuus | 8.-9. kl. | Tasuta | Marina Maiste | |
19. | Projektiring | Tapa Keelekümbluskool | Neljapäev 13.50-14.35 | 3. kl. | Tasuta | Irina Piksar | |
20. | Rahvastepall | Tapa Keelekümbluskool | Esmaspäev 12.55-14.25 | 4.-7. kl. | Tasuta | Alevtina Vassiljeva | |
21. | Robootika | Tapa Keelekümbluskool | Teisipäev, neljapäev 13.50-14.35 | 3.-6. kl. | Tasuta | Marina Maiste | |
22. | Kunstiring | Tapa Laste- ja Noortekeskus | Kaks korda kuus | 9-13 | Tasuta | Kertu Rattasepp | Ave.pappe@tapa.ee |
23. | Kodundusring | Tapa Laste-ja Noortekeskus | Üks-kaks korda kuus | 7-17 | Tasuta | Angela Pilt | ave.pappe@tapa.ee |
24. | Seiklusring | Tapa Laste-ja Noortekeskus | Teisipäev | 7-13 | Tasuta | Margus Oras | ave.pappe@tapa.ee |
25. | Kokandusring | Tapa Laste-ja Noortekeskus | Neljapäev 15.00-…. | 7-17 | Tasuta | Ave Pappe | ave.pappe@tapa.ee |
26. | Tantsuklubi Momento | Tapa valla Kultuuri-keskus (Tapa Kultuurimaja) | Teisipäev, kolmapäev, neljapäev 15.00-19.30 | 3-18-aastased noored | 30 eur | Marleen Veerpõld | marleenveerpold16@gmail.com |
27. | Laste tantsuring | Tapa valla Kultuuri-keskus (Tapa Kultuurimaja) | Esmaspäev 16.00-18.00 | 3-9-aastased noored | 15 eur | Virge Palmsalu | virge.palmsalu@gmail.com |
28. | Lastekoor | Tapa valla Kultuuri-keskus (Tapa Kultuurimaja) | Kolmapäev 18.00-19.00 | 11-14-aastased noored |
| Brett Uustal |
|
29. | Akrobaatika | Tapa valla Spordikeskus (Tapa) | Kolmapäev |
|
| Imre Liivak |
|
30. | Akordion | Tapa Muusika-ja Kunstikool |
| 1.-3. kl põhiõpe alates 4. kl põhi- või huviõpe | Huvikooli hinnakiri: https://www.riigiteataja.ee/akt/402122022010 |
| Tel:322 0488 või e-posti aadress |
31. | Basskitarr | Tapa Muusika-ja Kunstikool |
| 1.-3. kl põhiõpe alates 4. kl põhi- või huviõpe | Huvikooli hinnakiri: https://www.riigiteataja.ee/akt/402122022010 |
| Tel:322 0488 või e-posti aadress |
32. | Eufoonium | Tapa Muusika-ja Kunstikool |
| 1.-3. kl põhiõpe alates 4. kl põhi- või huviõpe | Huvikooli hinnakiri: https://www.riigiteataja.ee/akt/402122022010 |
| Tel:322 0488 või e-posti aadress |
33. | Flööt | Tapa Muusika-ja Kunstikool |
| 1.-3. kl põhiõpe alates 4. kl põhi- või huviõpe | Huvikooli hinnakiri: https://www.riigiteataja.ee/akt/402122022010 |
| Tel:322 0488 või e-posti aadress |
34. | Kannel | Tapa Muusika-ja Kunstikool |
| 1.-3. kl põhiõpe alates 4. kl põhi- või huviõpe | Huvikooli hinnakiri: https://www.riigiteataja.ee/akt/402122022010 |
| Tel:322 0488 või e-posti aadress |
35. | Karmoška | Tapa Muusika-ja Kunstikool |
| 1.-3. kl põhiõpe alates 4. kl põhi- või huviõpe | Huvikooli hinnakiri: https://www.riigiteataja.ee/akt/402122022010 |
| Tel:322 0488 või e-posti aadress |
36. | Klaver | Tapa Muusika-ja Kunstikool |
| 1.-3. kl põhiõpe alates 4. kl põhi- või huviõpe | Huvikooli hinnakiri: https://www.riigiteataja.ee/akt/402122022010 |
| Tel:322 0488 või e-posti aadress |
37. | Klarnet | Tapa Muusika-ja Kunstikool |
| 1.-3. kl põhiõpe alates 4. kl põhi- või huviõpe | Huvikooli hinnakiri: https://www.riigiteataja.ee/akt/402122022010 |
| Tel:322 0488 või e-posti aadress |
38. | Klassikaline viiul | Tapa Muusika-ja Kunstikool |
| 1.-3. kl põhiõpe alates 4. kl põhi- või huviõpe | Huvikooli hinnakiri: https://www.riigiteataja.ee/akt/402122022010 |
| Tel:322 0488 või e-posti aadress |
39. | Kitarr | Tapa Muusika-ja Kunstikool |
| 1.-3. kl põhiõpe alates 4. kl põhi- või huviõpe | Huvikooli hinnakiri: https://www.riigiteataja.ee/akt/402122022010 |
| Tel:322 0488 või e-posti aadress |
40. | Lõõts | Tapa Muusika-ja Kunstikool |
| 1.-3. kl põhiõpe alates 4. kl põhi- või huviõpe | Huvikooli hinnakiri: https://www.riigiteataja.ee/akt/402122022010 |
| Tel:322 0488 või e-posti aadress |
41. | Mandoliin | Tapa Muusika-ja Kunstikool |
| 1.-3. kl põhiõpe alates 4. kl põhi- või huviõpe | Huvikooli hinnakiri: https://www.riigiteataja.ee/akt/402122022010 |
| Tel:322 0488 või e-posti aadress |
42. | Metsasarv | Tapa Muusika-ja Kunstikool |
| 1.-3. kl põhiõpe alates 4. kl põhi- või huviõpe | Huvikooli hinnakiri: https://www.riigiteataja.ee/akt/402122022010 |
| Tel:322 0488 või e-posti aadress |
43. | Saksofon | Tapa Muusika-ja Kunstikool |
| 1.-3. kl põhiõpe alates 4. kl põhi- või huviõpe | Huvikooli hinnakiri: https://www.riigiteataja.ee/akt/402122022010 |
| Tel:322 0488 või e-posti aadress |
44. | Tuuba | Tapa Muusika-ja Kunstikool |
| 1.-3. kl põhiõpe alates 4. kl põhi- või huviõpe | Huvikooli hinnakiri: https://www.riigiteataja.ee/akt/402122022010 |
| Tel:322 0488 või e-posti aadress |
45. | Trumm | Tapa Muusika-ja Kunstikool |
| Üksnes lisapillina | Huvikooli hinnakiri: https://www.riigiteataja.ee/akt/402122022010 |
| Tel:322 0488 või e-posti aadress |
46. | Tromboon | Tapa Muusika-ja Kunstikool |
| 1.-3. kl põhiõpe alates 4. kl põhi- või huviõpe | Huvikooli hinnakiri: https://www.riigiteataja.ee/akt/402122022010 |
| Tel:322 0488 või e-posti aadress |
47. | Trompet | Tapa Muusika-ja Kunstikool |
| 1.-3. kl põhiõpe alates 4. kl põhi- või huviõpe | Huvikooli hinnakiri: https://www.riigiteataja.ee/akt/402122022010 |
| Tel:322 0488 või e-posti aadress |
48. | Tšello | Tapa Muusika-ja Kunstikool |
| 1.-3. kl põhiõpe alates 4. kl põhi- või huviõpe | Huvikooli hinnakiri: https://www.riigiteataja.ee/akt/402122022010 |
| Tel:322 0488 või e-posti aadress |
49.. | Taekwondo | Tapa Keelekümbluskool | Esmaspäev, kolmapäev, reede |
|
| Ilona Uzlova, | katleri@tkd.ee |
50. | Orienteeru-mine | Tapa valla Spordikool (Tapa Spordikeskus) | Esmaspäev, kolmapäev, neljapäev 17.30-19.00 |
| Huvikooli hinnakiri: https://www.riigiteataja.ee/akt/402122022010 | Raili Rooba | raili.rooba@gmail.com |
51. | Jalgpall | Tapa valla Spordikool (Tapa Spordikeskus, Keelekümbluskool) |
|
| Huvikooli hinnakiri: https://www.riigiteataja.ee/akt/402122022010 | Lenno Kütismaa | kytismaa@gmail.com |
52. | Maadlus | Tapa valla Spordikool (Tapa Spordikeskus) | Esmaspäev-reede |
| Huvikooli hinnakiri: https://www.riigiteataja.ee/akt/402122022010 | Allan Vinter | spordiklubi@tapa.ee |
53. | Maadlus | Tapa valla Spordikool (Tapa Spordikeskus) | Esmaspäev- reede 18.00-20.15 |
| Huvikooli hinnakiri: https://www.riigiteataja.ee/akt/402122022010 | Martin Piksar | |
54. | Maadlus | Tapa valla Spordikool (Tapa Spordikeskus) | Esmaspäev-reede 15.30-17.00 |
| Huvikooli hinnakiri: https://www.riigiteataja.ee/akt/402122022010 | Sergei Sahno | |
55. | Käsipall | Tapa valla Spordikool (Tapa Spordikeskus) | Esmaspäev-reede 16.30-18.00 |
| Huvikooli hinnakiri: https://www.riigiteataja.ee/akt/402122022010 | Aron Jaanis | |
56. | Käsipall | Tapa valla Spordikool (Tapa Spordikeskus) | Esmaspäev-reede 16.00-17.30 |
| Huvikooli hinnakiri: https://www.riigiteataja.ee/akt/402122022010 | Mare Neps | |
57. | Käsipall | Tapa valla Spordikool (Tapa Spordikeskus) | Esmaspäev-reede |
| Huvikooli hinnakiri: https://www.riigiteataja.ee/akt/402122022010 | Elmu Kopelmann |
elmu.koppelmann@gmail.com |
58. | Käsipall | Tapa valla Spordikool (Tapa Spordikeskus) | Esmaspäev-neljapäev |
| Huvikooli hinnakiri: https://www.riigiteataja.ee/akt/402122022010 | Marjette Maie Müntser | marjettemyntser@gmail.com |